Niniejsza Polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy BieliznaJagoda.pl, prowadzony pod adresem www.bieliznajagoda.pl (dalej zwaną Witryną) przez JAG-POL Jadwiga Sobolewska z siedzibą w Warszawie przy ul. Terespolskiej 4 lok. 517, (dalej zwanego Sklepem Internetowym)

Kto jest administratorem Twoich danych w naszym sklepie ?

Administratorem Twoich danych jest właściciel sklepu BieliznaJagoda.pl : Firma JAG-POL Jadwiga Sobolewska, ul. Terespolska 4 517, 03-813 Warszawa

Po co przetwarzamy Twoje dane ?

Dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • realizacji Twojego zamówienia
  • wysyłki informacji marketingowych, jedynie wtedy, kiedy wyraziłeś na to zgodę. Zgodę marketingową możesz wycofać w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w stopce maila lub pisząc na adres sklep@bieliznajagoda.pl

Jakie dane zbiera sklep internetowy podczas rejestracji i dokonywania zakupów?  

Sklep internetowy będzie od Państwa zbierał następujące dane osobowe:
– imię i nazwisko 
– adres zamawiającego
– adres do wysyłki
– adres poczty elektronicznej
– data urodzenia 
– nr telefonu

Podanie powyższych danych jest dobrowolne lecz konieczne dla dokonania rejestracji i zakupu w ramach Witryny.

Jakie są Twoje prawa ?

Masz prawo do zmiany, przeniesienia oraz usunięcia Twoich danych osobowych, w przypadku wygaśnięcia celu lub postawy prawnej ich przetwarzania.

Kto odpowiada za Twoje dane w sklepie BieliznaJagoda.pl ?

Osobą do kontaktu w sprawie bezpieczeństwa, zmian, przeniesienia i usunięcia Twoich danych jest Inspektor Danych Osobowych – jego adres mailowy to sklep@bieliznajagoda.pl

Zbieranie danych podczas korzystania z naszej strony internetowej

W przypadku korzystania z naszej strony internetowej wyłącznie do celów informacyjnych tj. w momencie kiedy użytkownik nie chce się rejestrować lun przekazywać nam innych informacji, zbieramy jedynie takie dane, które zostaną przekazane na nasz serwer przez przeglądarkę internetową użytkownika i ze względów technicznych są wymagane do wyświetlenia strony internetowej.

Przetwarzanie danych podczas tworzenia konta użytkownika oraz do celów związanych z realizacją umowy

Dane osobowe są zbierane i przetwarzane na przyszłość do celów związanych z realizacją umowy lub z utworzeniem konta użytkownika. O rodzaju zbieranych danych użytkownik jest informowany za pośrednictwem określonych służących do wprowadzania danych. Skasowanie konta użytkownika jest możliwe w każdej chwili. W tym celu należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną na adres mailowy podany powyżej. Dane, które użytkownik nam przekazuje, zapisujemy i wykorzystujemy do celów związanych z realizacją umowy. Po zrealizowaniu umowy lub skasowaniu konta użytkownika, dane zostają zablokowane ze względu na terminy przechowywania, a po upływie tych terminów zostają skasowane.

Przetwarzanie danych w celu realizacji zamówienia

W celu realizacji zamówienia współpracujemy z usługodawcami, którzy wspierają nas podczas realizacji zawartych umów. Zbierane przez nas dane osobowe są przekazywane w ramach wykonywania umowy przedsiębiorstwom transportowym realizującym zlecenia dostaw, jeśli jest to wymagane do celów związanych z realizacją dostawy towaru. Dane dotyczące płatności przekazujemy w ramach realizacji płatności wybranej instytucji kredytowej, o ile jest to wymagane w związku z realizacją płatności. 

Udostępnienie informacji

Dane osobowe Klientów oraz ich adresy e-mail nie są sprzedawane i udostępniane podmiotom trzecim, za wyjątkiem: firmy dostarczającej oprogramowanie do zarządzania Sklepem dla której dane te są niezbędne do poprawnego działania systemu, firm pośredniczących w transakcjach płatniczych, dla których dane te są niezbędne do realizacji płatności, oraz dostawców, dla których dane te są niezbędne do dostarczenia przesyłki.

W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.

Środki techniczne i Państwa obowiązki

Sklep internetowy dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i ochronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i Witryny w celu ochrony Państwa danych.

Wszystkie połączenia związane z wykonywaniem przez Państwa płatności elektronicznych, w przypadku wyboru takiej opcji, oraz wszystkie formularze służące do wpisywania informacji prywatnych będą następować za pośrednictwem bezpiecznego szyfrowanego połączenia, skutkiem czego wszystkie dane osobowe Klientów są szyfrowane i nawet w przypadku przechwycenia transmisji, niemożliwe do odczytania przez osoby nieupoważnione.

Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeżeli sami nie zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. W szczególności muszą Państwo zachować w poufności login i hasło do Witryny i nie udostępniać ich osobom trzecim. Proszę pamiętać, że sklep internetowy nie będzie zwracał się do Państwa o ich podanie, z wyjątkiem podania ich w trakcie logowania na Witrynie. W celu uniemożliwienia korzystania z państwa konta osobom nieuprawnionym prosimy się wylogować po zakończeniu korzystania z Witryny.

Zamawianie usług i produktów

Dokonując wysyłki towarów Sklep ani nikt inny nie informuje kuriera lub inną firmę dostarczającą towar co znajduje się w przesyłce, o ile nie wymaga tego prawo.

Przesyłki zawsze pakowane są w sposób uniemożliwiający identyfikację przedmiotów, które się w nich znajdują.

Klient sklepu może wybrać formę dostarczenia przesyłki, która odpowiada mu najbardziej.

Pliki cookie

Działanie Sklepu opiera się również na plikach Cookies.

Marketing Sklepu Internetowego

O ile Państwo wyraziliście na to zgodę (zapis do newslettera), podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów sklepu BieliznaJagoda.pl. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

Inne strony internetowe

Sklep nie odpowiada za realizację oraz formę polityki prywatności na stronach zewnętrznych, do których linki znajdują się na stronach sklepu.